In deze oefening leer je je ademhaling te vertragen. Door op deze manier te ademen, activeer je je parasympatische zenuwstelsel. Deze is verantwoordelijk voor het laten ontspannen van je lichaam, de rest & digest staat. Volg mijn instructies en doe lekker mee. Maar blijf te allen tijde je lichaam voelen. Alleen jij kunt voelen wat je voelt! Ga dus niet forceren en stop als het onprettig voelt. Veel plezier!
Gemaakt door: Sandrine Kwast Eerste aflevering: 19-01-2025
De podcast Leven in REGIE | Gezondheid & veerkracht | Sandrine Kwast | Coach | Yogadocent | WEERinREGIE | heeft in totaal 13 afleveringen
Maker: Sandrine Kwast Datum: 17-09-2024
Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.