Aflevering #199 Basisprincipe 6: Dit Is Dé Reden Dat Jij Twijfelt Of Je Je Dier Wel Goed Verstaat En Ik Vertel Je Wat Je Daaraan Kunt Doen ????

· Aflevering van de podcast: In verbinding met je Dier Podcast

Dit is de laatste aflevering van de zesdelige podcast serie over de basisprincipes van het telepathisch communiceren met dieren. In deze aflevering vertel ik over een onderwerp waar ik misschien wel de meeste vragen over krijg van jullie: de twijfels die je kunt ervaren als je met een dier gaat communiceren. Want geloof mij; die heeft iedereen die met dieren communiceert. Iedereen twijfelt weleens of hij/zij het dier wel goed verstaan heeft. Onze breinen zijn geniaal goed in kritische vragen stellen, zoals ''hoe weet ik zeker dat ik dit echt heb opgevangen van het dier?'' Of: ''heb ik dit niet zelf bedacht?'' En: ''ik had dit ook gewoon kunnen weten, want ik ken mijn dier heel goed''. Deze twijfels zijn heel normaal. Ik had ze vroeger een stuk meer dan nu, maar ook nu ik zelf als dierentolk werk, vraag ik mezelf weleens af of ik iets echt goed heb verstaan. Vooral als een dier iets verteld wat ik totaal niet had verwacht. En dat gebeurd best vaak, want ik spreek een heleboel dieren. In deze aflevering vertel ik je hoe het kan dat je twijfelt en wat je kunt doen om die twijfels op te lossen. Ook hier geld: oefening baart kunst. Veel luisterplezier! Mocht je een vraag hebben hierover of heel graag onder mijn begeleiding willen oefenen in het communiceren met dieren, dan help ik je met heel veel plezier. Ik geef zowel cursussen op locatie als op afstand, via videobellen. Op mijn website lees je er meer over en kun je je aanmelden voor een cursus: www.dierencoachanky.nl/aanbod

Speelgoedwinkel
In verbinding met je Dier Podcast

In verbinding met je Dier Podcast

Gemaakt door: Dierencoach Anky Eerste aflevering: 22-05-2022

De podcast In verbinding met je Dier Podcast heeft in totaal 311 afleveringen

Volgende aflevering

#200 Wat is mijn missie en hoe vind je die van jou?

#200 Wat is mijn missie en hoe vind je die van jou?

Maker: Dierencoach Anky Datum: 11-03-2024

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

#199 Basisprincipe 6: Dit is dé reden dat jij twijfelt of je je dier wel goed verstaat en ik vertel je wat je daaraan kunt doen ????

In verbinding met je Dier Podcast · 08-03-2024

00:00 00:31:57