Aflevering Hoe Wij Een Lange Afstandsrelatie Ervaarden - Over Vrijheid, Verlatingsangst En Onthechten In Relaties Met Joël Longayroux

· Aflevering van de podcast: Yavanna Benna

Begin dit jaar ging mijn partner Joël alleen op reis naar Peru voor onbepaalde tijd. Hij is daar onder andere in de jungle verbleven voor een maand zonder enig contact met de buitenwereld. In deze podcast praten we over hoe wij een lange afstandsrelatie en onder andere ook een maand geen contact met elkaar hebben ervaren. We praten over ons afscheid, als man een missie achterna gaan en hoe je hier als vrouw mee omgaat. Want waar ligt de grens tussen verantwoordelijkheid verwachten en iemand volledig vrijlaten? Verder hebben we het over vrijheid en groei in relaties, verlatingsangst en de kracht van onthechten en loslaten in een relatie. We delen alles dat onze reis samen en apart in onszelf en in onze relatie heeft losgemaakt. We hopen je te inspireren om de verbinding met jezelf en een ander nog meer te verdiepen - juist door te onthechten.

Speelgoedwinkel
Yavanna Benna

Yavanna Benna

Gemaakt door: Yavanna Benna Eerste aflevering: 17-04-2022

De podcast Yavanna Benna heeft in totaal 48 afleveringen

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

Hoe wij een lange afstandsrelatie ervaarden - over vrijheid, verlatingsangst en onthechten in relaties met Joël Longayroux

Yavanna Benna · 18-04-2022

00:00 00:55:30