Aflevering Over De Europese Industrie/Economie/Markt, Trumps Importtarieven, De Veiligheidsconferentie In München En Vier Jaar Oorlog In Oekraïne

· Aflevering van de podcast: Waarom Europa?

Op welke manier geven we de Europese industrie – en breder: de Europese economie – een boost? Steven Van Hecke en Joris Vanderpoorten blikken terug op de debatten daarover in Antwerpen en Alden Biesen. Dat doen ze samen met Jan Van Hove, expert internationale economie aan de KU Leuven. Die laat ook zijn licht schijnen op de gevolgen voor Europa, nu het Amerikaanse Hooggerechtshof vraagtekens zet bij de importtarieven van president Trump. Verder in deze aflevering: de Veiligheidsconferentie in München en vier jaar oorlog in Oekraïne.

Speelgoedwinkel
Waarom Europa?

Waarom Europa?

Gemaakt door: involvEU Eerste aflevering: 22-02-2024

De podcast Waarom Europa? heeft in totaal 48 afleveringen

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

Over de Europese industrie/economie/markt, Trumps importtarieven, de Veiligheidsconferentie in München en vier jaar oorlog in Oekraïne

Waarom Europa? · 25-02-2026

00:00 00:23:43