Aflevering Hoe Ziet De Drinkwatervoorziening Van De Toekomst Eruit? Tjipcast 179 Met Oasen Directeur: Prof. Dr. Walter Van De Meer

· Aflevering van de podcast: Tjipcast

Elk persoon in Nederland verbruikt gemiddeld 130 Liter drinkwater per dag. Dat is heel wat! In Zuid-Nederland levert drinkwaterbedrijf Oasen aan 750.000 mensen en 7500 bedrijven drinkwater. We hebben hier als Nederland een reputatie in hoog te houden. De waterkwaliteit in Nederland behoort tot de beste ter wereld. Echt iets waar we trots op kunnen... Het bericht Hoe ziet de drinkwatervoorziening van de toekomst eruit? Tjipcast 179 met Oasen directeur: Prof. Dr. Walter van de Meer verscheen eerst op Tjipcast.

Speelgoedwinkel
Tjipcast

Tjipcast

Gemaakt door: Tjip de Jong Eerste aflevering: 19-07-2020

De podcast Tjipcast heeft in totaal 418 afleveringen

Vorige aflevering

Volgende aflevering

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

Hoe ziet de drinkwatervoorziening van de toekomst eruit? Tjipcast 179 met Oasen directeur: Prof. Dr. Walter van de Meer

Tjipcast · 24-05-2022

00:00 30:21