Aflevering Taco Van Hoek (Directeur Economisch Instituut Voor De Bouw): ‘Voordeel Hypotheekrenteaftrek Is Dat Mensen Eerder Kunnen Starten’ (2 September 2025)

· Aflevering van de podcast: Sven op 1

Woningbouw krijgt een prominente plek in vrijwel alle verkiezingsprogramma's, maar zijn de voorgestelde ideeën effectief? Het Economisch Instituut voor de Bouw bekeek de plannen, directeur Taco van Hoek vertelt daarover bij Sven op 1 op NPO Radio 1. Sven op 1 is een programma van Omroep WNL. Meer van WNL vind je op onze website en sociale media: ? Website: https://www.wnl.tv  ? Facebook: https://www.facebook.com/omroepwnl  ? Instagram: https://www.instagram.com/omroepwnl ? Twitter: https://www.twitter.com/wnlvandaag ? Steun WNL, word lid: https://www.steunwnl.tv ? Gratis Nieuwsbrief: https://www.wnl.tv/nieuwsbrief 

Stem website va het jaar
Sven op 1

Sven op 1

Gemaakt door: NPO Radio 1 / WNL Eerste aflevering: 25-03-2022

De podcast Sven op 1 heeft in totaal 1025 afleveringen

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

Taco van Hoek (directeur Economisch Instituut voor de Bouw): ‘Voordeel hypotheekrenteaftrek is dat mensen eerder kunnen starten’ (2 september 2025)

Sven op 1 · 02-09-2025

00:00 00:23:37