Aflevering David Van Weel (Minister Justitie En Veiligheid): 'Burger Heeft Eigen Verantwoordelijk Te Nemen In Zelfredzaamheid' (15 Juli 2024)

· Aflevering van de podcast: Sven op 1

‘Ik had dood moeten zijn’, aldus Trump twee dagen na de aanslag. Wat zijn de gevolgen? Onze minister van Justitie en Veiligheid David van Weel is mede-verantwoordelijk voor onze veiligheid. Thomas van Groningen spreekt hem, op de dag dat Peter R. de Vries drie jaar geleden overleed. Sven op 1 is een programma van Omroep WNL. Meer van WNL vind je op onze website en sociale media: ? Website: https://www.wnl.tv  ? Facebook: https://www.facebook.com/omroepwnl  ? Instagram: https://www.instagram.com/omroepwnl ? Twitter: https://www.twitter.com/wnlvandaag ? Steun WNL, word lid: https://www.steunwnl.tv ? Gratis Nieuwsbrief: https://www.wnl.tv/nieuwsbrief 

Speelgoedwinkel
Sven op 1

Sven op 1

Gemaakt door: NPO Radio 1 / WNL Eerste aflevering: 25-03-2022

De podcast Sven op 1 heeft in totaal 912 afleveringen

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

David van Weel (minister Justitie en Veiligheid): 'Burger heeft eigen verantwoordelijk te nemen in zelfredzaamheid' (15 juli 2024)

Sven op 1 · 15-07-2024

00:00 00:25:48