Aflevering Mexico Gp - Laat Het Stratencircuit Van Miami Maar Zitten En Breng De V12 Terug Op Het Frankencircuit Waar We Zandhagedissen Gaan Vangen

· Aflevering van de podcast: Pole Position Podcast

Voor de Max liefhebbers was het afgelopen weekend weer afzien. En dat terwijl de Red Bull echt de beste auto was in Mexico. Toch was het een groot feest in Mexico en dat was te danken aan de organisatie en alle fans. Het grootste feestje was voor Lewis die met een indrukwekkend huldiging weer de beker voor de eerste plaats in ontvangst mocht nemen. De pitstops waren weer eens niet om over naar huis te schrijven en de stewards deden er weer ouderwets lang over voordat ze besluiten naar buiten brachten. Dit en nog veel meer bespreken we in deze nieuwe aflevering van de Pole Position Podcast, met deze week een hele speciale opening voor Matthijs. Veel luisterplezier. Spectaculaire huldiging van Lewis (https://www.youtube.com/watch?v=864QAlq3aRw) G-krachten analyse van een rondje met Carlos Sainz (https://www.youtube.com/watch?v=q-yBQY-RlVI) 3 kanshebbers voor stoeltje bij Red Bull volgens Helmut Marko (https://racingnews365.nl/marko-sluit-kvyat-als-teamgenoot-van-verstappen-bij-red-bull-toch-niet-uit) Doornbos kritisch over Verstappen (https://www.gpfans.com/nl/artikelen/46881/doornbos-kritisch-over-verstappen-onacceptabel-hoe-vaak-dit-voorkomt/) Albon heeft sinds de zomer meer punten gescoord dan Verstappen (https://www.gpfans.com/nl/artikelen/46866/albon-heeft-sinds-de-zomer-meer-punten-gescoord-dan-verstappen/) Grosjean onthult dat hij bij Lotus ook al met hey illegale remsysteem van Renault reed (https://www.gpfans.com/nl/artikelen/46724/grosjean-onthult-hoelang-illegaal-remsysteem-renault-al-in-formule-1-zit/) Waarom kreeg Hamilton geen straf? Verstappen is boos op de wedstrijdleiding. (https://www.gpfans.com/nl/artikelen/46838/verstappen-kritisch-op-wedstrijdleiding-irritant-dat-hamilton-geen-straf-kreeg/) Geen unanimiteit meer nodig voor het doorvoeren van nieuwe regels vanaf 2021 (https://racingnews365.nl/f1-gooit-besluitvormingsproces-om-geen-unanimiteit-meer-nodig-voor-doorvoeren-regels) Zandvoort heeft nu officieel gewonnen van de milieuorganisaties (https://www.gpfans.com/nl/artikelen/46898/nu-echt-officieel-zandvoort-heeft-gewonnen-van-de-milieuorganisaties/) De Slack van de Pole Position Podcast (link werkt maar 16 dagen) (https://join.slack.com/t/polepositionpodcast/shared_invite/enQtNzk2MjU0OTc0OTI4LWEzZjY2N2VhOTk2MmIzYmRhMDI2NTI5YzMxNzgyMmM5NGNmZmY4ZWFkZDEzODFmM2VjNjg3NTRhNjI0YTIyZTQ)

Speelgoedwinkel
Pole Position Podcast

Pole Position Podcast

Gemaakt door: Elwin Kuipers en Matthijs Kooiker Eerste aflevering: 08-05-2022

De podcast Pole Position Podcast heeft in totaal 145 afleveringen

Vorige aflevering

Japan GP - Hamilton wordt op de motor wereldkampioen, maar Ferrari gaat winnen in Mexico.

Japan GP - Hamilton wordt op de motor wereldkampioen, maar Ferrari gaat winnen in Mexico.

Maker: Elwin Kuipers en Matthijs Kooiker Datum: 22-10-2019

Volgende aflevering

US GP - Op autoloze zondag met  je kartonnen halo naar de cheerleader awards

US GP - Op autoloze zondag met je kartonnen halo naar de cheerleader awards

Maker: Elwin Kuipers en Matthijs Kooiker Datum: 05-11-2019

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

Mexico GP - Laat het stratencircuit van Miami maar zitten en breng de V12 terug op het Frankencircuit waar we zandhagedissen gaan vangen

Pole Position Podcast · 29-10-2019

00:00 1:13:28