Aflevering Met Robert Jan De Groot (Qeet)

· Aflevering van de podcast: PLUCK is talentscout in food & drinks en nieuwsgierig naar ontmoeting, verdieping en inspiratie. Let’s pluck & play!

????In deze aflevering van PLUCK & PLAY spreken we met Robert-Jan de Groot, mede-oprichter van Qeet.nl. Van reclamebureau naar radicaal lokaal ondernemen – met beide voeten in de klei én een visie die schuurt. Over impact maken, groeien zonder je ziel te verliezen en een samenwerking die stroomt. 10 vragen in 20 minuten. Benieuwd? Luister nu naar deze podcast.

Stem website va het jaar

De podcast PLUCK is talentscout in food & drinks en nieuwsgierig naar ontmoeting, verdieping en inspiratie. Let’s pluck & play! heeft in totaal 27 afleveringen

Vorige aflevering

met Niels Peters en Danielle Bourgondien (Vigola Gastrovino)

met Niels Peters en Danielle Bourgondien (Vigola Gastrovino)

Maker: PLUCK & Play Datum: 13-06-2025

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

met Robert Jan de Groot (Qeet)

PLUCK is talentscout in food & drinks en nieuwsgierig naar ontmoeting, verdieping en inspiratie. Let’s pluck & play! · 22-09-2025

00:00 00:26:48