Aflevering Henk Van Der Veen Was Ingenieur Maar Kwam Door Heftige Hoofdpijn Op Het 'Alternatieve' Pad Terecht. Nu Is Hij Eft Therapeut

· Aflevering van de podcast: Over Koetjes & Kanker

Opgeleid als ingenieur aan de Universiteit Twente werkte Henk voor grote bedrijven. Door heftige hoofdpijnen kwam hij in aanraking met 'alternatieve therapieën.' In 2005 liep hij tegen EFT aan. Hij was verkocht. Dat zoiets simpels zo effectief kon zijn. Voor mensen met kanker kan EFT ook een simpel hulpmiddel zijn bij het wegnemen van allerlei angsten. Je kunt het zelf leren. Hoe je dat doet en hoe EFT werkt vertelt Henk in deze podcast. Voor deze aflevering kreeg ik een EFT behandeling van Henk. Ik ben er nog beduusd van. Dat je op zo'n eenvoudige manier onverwerkte emoties kunt weghalen uit je systeem is fantastisch. 'Nee,' zegt Henk , 'het is geen wondermiddel dat alles weg kan halen maar in beginsel is elk trauma te genezen.' Meer info over Henk en EFT vind je op zijn ?website? Over Koetjes & Kanker is een initiatief van Evelien van der Werff. Ze overleefde twee keer borstkanker en leeft sinds februari 2024 met uitgezaaide borstkanker. Ze is regulier niet meer te genezen maar nog wel te behandelen met hormoontherapie. Evelien legt zich hier niet zomaar bij neer maar zoekt naar aanvullende manieren, in binnen- en buitenland, om te helen en te genezen. Ze heeft een eigen platform opgezet: ???www.vanknaarbetergids.com??? Heb je vragen, tips of suggesties? Laat het me weten via de mail: evelienvanderwerff@gmail.com ?????www.evelienvanderwerff.info???

Speelgoedwinkel
Over Koetjes & Kanker

Over Koetjes & Kanker

Gemaakt door: Evelien van der Werff Eerste aflevering: 23-04-2023

De podcast Over Koetjes & Kanker heeft in totaal 42 afleveringen

Vorige aflevering

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

Henk van der Veen was ingenieur maar kwam door heftige hoofdpijn op het 'alternatieve' pad terecht. Nu is hij EFT therapeut

Over Koetjes & Kanker · 27-03-2025

00:00 00:53:33