Aflevering #46 Biesta In De Mbo-Praktijk: ‘Je Kunt Je Door Recepten En Methodes Laten Inspireren, Maar Ze Hoeven In De Praktijk Niets Waard Te Zijn.’

· Aflevering van de podcast: Nivoz Podcast

Jelle Ris probeert ‘Biesta-taal’ te verbinden aan wat hij uit praktijkverhalen te horen krijgt. Als mede-auteur van het boek 'Wereldgericht onderwijzen. Biesta in de praktijk' spreekt hij met Pieter Baay, die praktijkinnovaties in het mbo begeleidt.

Stem website va het jaar
Nivoz Podcast

Nivoz Podcast

Gemaakt door: Nivoz Eerste aflevering: 25-03-2022

De podcast Nivoz Podcast heeft in totaal 80 afleveringen

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

#46 Biesta in de mbo-praktijk: ‘Je kunt je door recepten en methodes laten inspireren, maar ze hoeven in de praktijk niets waard te zijn.’

Nivoz Podcast · 01-09-2021

00:00 43:44