Aflevering Maral Noshad Sharifi, Amerika-Correspondent En Auteur: 'Mijn Roeping Is Nu Om Goed Uit Te Leggen Wtf Er In De Vs Gebeurt'

· Aflevering van de podcast: Met Groenteman in de kast

Deze week ontvangt Gijs Groenteman Volkskrant-collega Maral Noshad Sharifi, onze Amerika-correspondent die even in het land is. Ze schreef de autobiografische roman Citroeninkt, over een meisje dat met haar familie vlucht uit Iran en in Moerkapelle terecht komt. Maral is in Nederland om haar familie te bezoeken, maar liever is ze in de VS. Want als het om nieuws gaat, wil ze vooraan staan. ‘Ik voel me vereerd dat ik dit werk mag doen.’ Onze journalistiek steunen? Dat kan het beste met een (digitaal) abonnement op de Volkskrant, daarvoor ga je naar www.volkskrant.nl/podcastactie Presentatie: Gijs Groenteman Redactie en montage: Julia van Alem Eindredactie: Corinne van Duin See omnystudio.com/listener for privacy information.

Speelgoedwinkel
Met Groenteman in de kast

Met Groenteman in de kast

Gemaakt door: De Volkskrant Eerste aflevering: 18-05-2020

De podcast Met Groenteman in de kast heeft in totaal 314 afleveringen

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

Maral Noshad Sharifi, Amerika-correspondent en auteur: 'Mijn roeping is nu om goed uit te leggen WTF er in de VS gebeurt'

Met Groenteman in de kast · 26-03-2025

00:00 01:12:46