Aflevering #3 - Kee En Van Jole: “Je Mag Blij Zijn Dat Jouw Omroep Weer Mensen Weet Te Bereiken Met Een Inhoudelijk Verhaal” (S07)

· Aflevering van de podcast: Kee en Van Jole

Gezien de aandacht voor de politieke ontwikkelingen voelt het alsof de verkiezingen over een paar dagen al plaatsvinden, maar het duurt nog zo'n anderhalve maand voordat de verkiezingen plaatsvinden. Politiek duider Peter Kee en hoofdredacteur van Joop.nl Francisco van Jole gingen in gesprek over de ontwikkelingen in Den Haag en belandden in een scherpe discussie over de rol die media daarin spelen. 

Stem website va het jaar
Kee en Van Jole

Kee en Van Jole

Gemaakt door: NPO Radio 1 / BNNVARA Eerste aflevering: 29-11-2019

De podcast Kee en Van Jole heeft in totaal 723 afleveringen

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

#3 - Kee en van Jole: “Je mag blij zijn dat jouw omroep weer mensen weet te bereiken met een inhoudelijk verhaal” (S07)

Kee en Van Jole · 10-09-2025

00:00 00:16:19