Aflevering Week Van Kee Met Tjeerd De Groot (D66): 'Moeilijk Te Begrijpen' Dat Minister Staghouwer Nog Steeds Geen Perspectief Voor Boeren Heeft

· Aflevering van de podcast: Kee en Van Jole

Na een week vol boerenprotesten en heftige bedreigingen aan het adres politici, staan de stikstofdoelen nog steeds fier overeind. Toch mist het langverwachte 'perspectief' voor boeren. Het kabinet had beloofd daar afgelopen maand mee te komen. Waarom komt minister Staghouwer (CU) van Landbouw daar niet uit? Peter Kee spreekt erover met Tweede Kamerlid Tjeerd de Groot (D66), een van de belangrijkste architecten achter het stikstofbeleid van Rutte IV. Welk perspectief ziet hij voor boeren, nu het kabinet op zich laat wachten?

Speelgoedwinkel
Kee en Van Jole

Kee en Van Jole

Gemaakt door: NPO Radio 1 / BNNVARA Eerste aflevering: 29-11-2019

De podcast Kee en Van Jole heeft in totaal 806 afleveringen

Vorige aflevering

Volgende aflevering

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

Week van Kee met Tjeerd de Groot (D66): 'Moeilijk te begrijpen' dat minister Staghouwer nog steeds geen perspectief voor boeren heeft

Kee en Van Jole · 01-07-2022

00:00 00:17:16