Aflevering #47 5 Tips Om Jouw Website Meer 'Spark' Te Geven

· Aflevering van de podcast: Impact met Tamara Belt | Websites - Conversie - Ondernemen - Digital Nomad - Strategie

Jij hebt zelf een sprankelende persoonlijkheid. En dan kijk je naar je website en denk je: "Mm dit is een saaie bedoeling" Je persoonlijkheid uitstralen via je website is zooo belangrijk. Want jouw websitebezoekers bepalen of ze bij je willen kopen op gevoel (ook al denken ze zelf dat hun keuze geheel rationeel is haha). Door jouw persoonlijkheid val je op, creëer je connectie met je ideale klant én bouw je vertrouwen op. Kortom: door jouw persoonlijkheid worden je websitebezoekers klant. Zonde dus als je website er saai uitziet en niet jouw persoonlijkheid uitstraalt. In deze podcast geef ik je 5 tips om jouw website meer 'spark' te geven. Wil jij een website die perfect bij jou past en waar je keer op keer blij van wordt? Ik heb nog maar een paar plekken vrij voor webdesign dit kwartaal. Boek een gratis kennismaking en claim jouw plek! Liever zelf aan de slag? Bekijk dan de webdesigncursus. Hiermee bouw je zelf jouw droomwebsite. ____ Wil je meer van mij zien? Volg me dan op Instagram. Je vindt me op ????@tamarabelt.nl???? Benieuwd hoe ik jou kan helpen aan een droomwebsite? Zodat jij meer (en leukere) klanten binnenhaalt? Neem dan een kijkje op mijn website: ????www.tamarabelt.nl??

Speelgoedwinkel

De podcast Impact met Tamara Belt | Websites - Conversie - Ondernemen - Digital Nomad - Strategie heeft in totaal 69 afleveringen

Vorige aflevering

#46 Moet je wel een freebie op je website hebben?

#46 Moet je wel een freebie op je website hebben?

Maker: Tamara Belt Datum: 04-07-2023

Volgende aflevering

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

#47 5 tips om jouw website meer 'spark' te geven

Impact met Tamara Belt | Websites - Conversie - Ondernemen - Digital Nomad - Strategie · 11-07-2023

00:00 00:12:06