Rens van Geel beantwoordt de vraag: hoe word ik een storyteller?
Rens van Geel, CEO van digitaal bureau NOBEARS, vertelt over een menselijke sleutelvaardigheid: storytelling. „De kunst om anderen te overtuigen, mensen echt mee te nemen in jouw wereldbeeld en ze te laten voelen, begrijpen of veranderen.”
Van Geel benadrukt dat storytelling niet beperkt is tot marketeers, leiders of verkopers: „Het is essentieel op élk niveau van je organisatie, ook als specialist, techneut of projectmedewerker. Je boodschap overtuigend overbrengen maakt álles makkelijker.”
Presentator: Olivier Heimel Edit: Dominic Otterspeer Eindredactie: Tom Berserik & Olivier Heimel Artwork: Guido van der Mark See omnystudio.com/listener for privacy information.
Gemaakt door: BusinessWise Eerste aflevering: 19-04-2024
De podcast Hoe word ik heeft in totaal 302 afleveringen
Maker: BusinessWise Datum: 17-06-2025
Maker: BusinessWise Datum: 19-06-2025
Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.