Joeri Bakker beantwoordt de vraag: hoe word ik als merk toegankelijker én onderscheidender tegelijk?
Toegankelijkheid wordt door veel bedrijven nog gezien als een verplichting—aftikken op een checklist wanneer je een website ontwerpt. Maar wat als je toegankelijkheid zou benutten als een kans om je merk te versterken, innovatiever te worden en een breder publiek te bereiken? In deze aflevering vertelt Joeri Bakker, Managing Director Experience bij Dentsu Creative Amsterdam, hoe merken toegankelijkheid centraal kunnen stellen en daarmee niet alleen inclusief, maar óók onderscheidend kunnen zijn.
Presentator: Olivier Heimel Edit: Dominic Otterspeer Eindredactie: Tom Berserik & Olivier Heimel Artwork: Guido van der Mark See omnystudio.com/listener for privacy information.
Gemaakt door: BusinessWise Eerste aflevering: 19-04-2024
De podcast Hoe word ik heeft in totaal 289 afleveringen
Maker: BusinessWise Datum: 30-05-2025
Maker: BusinessWise Datum: 03-06-2025
Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.