Aflevering 101. Hoe Word Ik Een Enthousiasme Aanjager?

· Aflevering van de podcast: Hoe word ik

Rijn Vogelaar beantwoordt de vraag: hoe word ik een enthousiasme aanjager?

In deze aflevering van de podcast Hoe word ik vertelt Rijn Vogelaar, auteur van ‘De Enthousiasme Trilogie’ en onderzoeker op het gebied van digitaal welzijn en enthousiasme, hoe je als individu én als organisatie enthousiasme kunt aanwakkeren en behouden. Volgens Vogelaar begint het allemaal bij positief bewustzijn en het actief herkennen en versterken van momenten waarop je energie krijgt.

Presentator: Tom Berserik Edit: Dominic Otterspeer Eindredactie: Tom Berserik & Olivier Heimel Artwork: Guido van der Mark See omnystudio.com/listener for privacy information.

Speelgoedwinkel
Hoe word ik

Hoe word ik

Gemaakt door: BusinessWise Eerste aflevering: 19-04-2024

De podcast Hoe word ik heeft in totaal 289 afleveringen

Vorige aflevering

100. Hoe word ik een betere luisteraar?

100. Hoe word ik een betere luisteraar?

Maker: BusinessWise Datum: 20-05-2025

Volgende aflevering

102. Hoe word ik beter in leidinggeven?

102. Hoe word ik beter in leidinggeven?

Maker: BusinessWise Datum: 22-05-2025

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

101. Hoe word ik een enthousiasme aanjager?

Hoe word ik · 21-05-2025

00:00 00:08:17