Etiquette-expert Jan Jaap van Weering legt uit hoe je een fijne gesprekspartner wordt tijdens de kerstborrel of het kerstdiner.
Van Weering benadrukt het belang van beleefdheid en empathie in sociale situaties. Zijn belangrijkste tips voor kerst:
Vermijd politieke en zware onderwerpen zoals politiek, oorlog of ziektes, en richt je op positieve en neutrale zaken. Begin met complimenten als ijsbreker; een goed woord over iemands kleding of haardracht kan de sfeer meteen verbeteren. Toon empathie en stel open vragen om gesprekken op gang te brengen. Vragen naar iemands relatie met de gastheer/-vrouw kan een goede start zijn. Gebruik humor zorgvuldig en zorg dat je gesprekspartners zich op hun gemak voelen.
Presentator: Jules Raijer Redactie: Wietske Bac & Jules Raijer Producer & edit: Dominic Otterspeer Eindredactie: Tom Berserik & Olivier Heimel Artwork: Guido van der Mark See omnystudio.com/listener for privacy information.
Gemaakt door: BusinessWise Eerste aflevering: 19-04-2024
De podcast Hoe word ik heeft in totaal 254 afleveringen
Maker: BusinessWise Datum: 09-12-2024
Maker: BusinessWise Datum: 11-12-2024
Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.