Transferwatcher Wily Simba is de speciale gast in de nieuwe aflevering van ‘Heet van de Herdgang’, de ED-podcast over PSV. Hij probeert nieuwe aanwinsten van de club te spotten bij onder andere het Philips Stadion en trainingscomplex De Herdgang.
Uitgerekend tijdens de opname van de podcast werd de komst van linksback Tyrell Malacia bekend. PSV huurt hem voor een half jaar van Manchester United. Dit nieuws is koren op molen van Wily Simba (een alter ego, zijn echte naam is Stijn). Zijn hobby is het naspeuren van transfernieuws. Hij deelt zijn bevindingen onder meer op een forum voor PSV-fans.
Zijn grootste ‘vondst’, was de komst van de Duitse vedette Mario Götze in de herfst van 2020. Ook spotte Wily de aanwinsten Sergiño Dest en Hirving Lozano. Hij praat met presentatoren Mascha Prins, Rik Elfrink en Frank van den Muijsenberg over zijn hobby.
Het viertal blikt terug op de competitiewedstrijd tegen NEC (3-3), waarin PSV in de slotminuten op knullige wijze een 3-1 voorsprong weggaf. Wat is er aan de hand met de verdediging van de Eindhovenaren? Waarom krijgt de ploeg zoveel goals tegen en gaat er tactisch iets mis?
Ook een vooruitblik op het bekerduel met Feyenoord van woensdag en een discussie over Noa Lang. Napoli had belangstelling voor de vleugelaanvaller, maar PSV laat hem niet gaan. See omnystudio.com/listener for privacy information.
Gemaakt door: ED Eerste aflevering: 09-07-2023
De podcast Heet van de Herdgang heeft in totaal 81 afleveringen
Maker: ED Datum: 27-01-2025
Maker: ED Datum: 09-02-2025
Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.