Aflevering Heeft Protest Tegen De Onderwijsbezuinigingen Wel Zin? 'Er Kan Ook Een Efficiencyslag Gemaakt Worden' (24 Maart 2025)

· Aflevering van de podcast: Haagse Lobby

Het hoger onderwijs ziet een enorme bezuiniging op zich afkomen. Een estafettestaking moet de Eerste Kamer - die de onderwijsbegroting nog goed moet keuren - op andere gedachten zien te brengen. Martijn de Greve en Thijs Hoek bespreken het met JA21-senator Annabel Nanninga, bestuursvoorzitter van Hogeschool Zeeland Barbara Oomen en Mylou Miché van het Interstedelijk Studenten Overleg. Haagse Lobby is een programma van Omroep WNL. Meer van WNL vind je op onze website en sociale media: ? Website: https://www.wnl.tv  ? Facebook: https://www.facebook.com/omroepwnl  ? Instagram: https://www.instagram.com/omroepwnl ? Twitter: https://www.twitter.com/wnlvandaag ? Steun WNL, word lid: https://www.steunwnl.tv ? Gratis Nieuwsbrief: https://www.wnl.tv/nieuwsbrief 

Speelgoedwinkel
Haagse Lobby

Haagse Lobby

Gemaakt door: NPO Radio 1 / WNL Eerste aflevering: 29-11-2019

De podcast Haagse Lobby heeft in totaal 270 afleveringen

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

Heeft protest tegen de onderwijsbezuinigingen wel zin? 'Er kan ook een efficiencyslag gemaakt worden' (24 maart 2025)

Haagse Lobby · 24-03-2025

00:00 00:50:30