Aflevering 26. De Problemen Voor Coenradie Blijven Zich Opstapelen

· Aflevering van de podcast: Haags Halfuurtje

Na een tumultueuze week voor staatssecetaris Ingrid Coenradie (Justitie en Veiligheid, PVV), kwam donderdag het nieuws dat de medische zorg in vrouwengevangenissen structureel tekort schiet. In deze aflevering van Haags Halfuurtje praten Christoph Schmidt en politiek verslaggever Yara van Buuren je bij over de problemen in het gevangeniswezen en de politieke gevolgen daarvan.

In Haags Halfuurtje zet presentator Christoph Schmidt elke vrijdag de schijnwerper op het Haagse schimmenspel. Schmidt is politiek verslaggever van Trouw en als oud-correspondent thuis in de Brusselse wandelgangen. Met wisselende gasten bespreekt en duidt hij nieuws, zoekt hij inhoud achter de hype en zoekt hij antwoorden op de grote vragen.

Lees hier het nieuwsbericht van Yara van Buuren over de vrouwengevangenissen: Zorg in Nederlandse vrouwengevangenissen schiet structureel tekort

Presentatie: Christoph Schmidt. Redactie en productie: Michael Royall. Montage en mixage: George Paul Henneberke Support the show: http://www.trouw.nl See omnystudio.com/listener for privacy information.

Speelgoedwinkel
Haags Halfuurtje

Haags Halfuurtje

Gemaakt door: Trouw Eerste aflevering: 01-09-2022

De podcast Haags Halfuurtje heeft in totaal 113 afleveringen

Vorige aflevering

25. Na de groeispurt komt voor BBB de regeerpijn

25. Na de groeispurt komt voor BBB de regeerpijn

Maker: Trouw Datum: 21-03-2025

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

26. De problemen voor Coenradie blijven zich opstapelen

Haags Halfuurtje · 28-03-2025

00:00 00:26:10