Aflevering Hoeveel Is Kleur + Kleur + Kleur? Over Paranormaalpaarse Voordeuren & Hermès-Oranje Onderbroeken, Oftewel: Colour Math Met Thomas

· Aflevering van de podcast: De Rokkenjagers

Dat deze aflevering niet achter een betaalmuur is gemetseld is pure winst, want stylist, kunstenaar en kleurexpert Thomas Vermeer een uur lang aan het woord horen, is goud waard. (Of verkleurd brons? ??) Nicole vraagt haar goede vriend en oud-collega deze week het barbecuesausrode hemd van het biscuitbeige lijf. En van zijn tips (ga niet voor vivid maar vergrijsd) en weetjes (paars werd ooit gemaakt van slakken) gaan je handen jeuken om paletten te bouwen en nuances te hunten. Ook de overgang van zomer naar winter komt aan bod, en Nicole en Thomas halen memorabele momenten op uit hun early days. Iets met een Prada-show zonder invite en een walk of shame tot gevolg. Ach, started from the bottom, now they’re ’s lands beste kleurkunstenaars, zullen we maar zeggen. Volg ons op @de.rokkenjagers Meer Nicole? @nicole_huisman Meer Fia? @fiahamelijnck Samenwerken? Mail naar gaby@lagency.nl Geproduceerd door: Geuren & Kleuren Media Zie het privacybeleid op https://art19.com/privacy en de privacyverklaring van Californië op https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.

Speelgoedwinkel
De Rokkenjagers

De Rokkenjagers

Gemaakt door: Nicole Huisman & Fia Hamelijnck / Geuren & Kleuren Media Eerste aflevering: 12-08-2023

De podcast De Rokkenjagers heeft in totaal 69 afleveringen

Vorige aflevering

Kunnen modezussen een week overleven met elkaars garderobe? Over kleding lenen, skere stijl & uitlubber-shaming

Kunnen modezussen een week overleven met elkaars garderobe? Over kleding lenen, skere stijl & uitlubber-shaming

Maker: Nicole Huisman & Fia Hamelijnck / Geuren & Kleuren Media Datum: 04-10-2023

Volgende aflevering

Hoe basic zijn basics? Over de perfecte tanktop, (ni)colletjes & andere bouwstenen in je kast

Hoe basic zijn basics? Over de perfecte tanktop, (ni)colletjes & andere bouwstenen in je kast

Maker: Nicole Huisman & Fia Hamelijnck / Geuren & Kleuren Media Datum: 18-10-2023

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

Hoeveel is kleur + kleur + kleur? Over paranormaalpaarse voordeuren & Hermès-oranje onderbroeken, oftewel: colour math met Thomas

De Rokkenjagers · 11-10-2023

00:00 00:59:58