De Dataloog doet dagelijks verslag van de Dutch Data Science Week. We doen verslag van de DDSW hackathon van DuPont. De challenge is om op basis van een dataset een nieuw enzym te ontwikkelen voor vlekverwijdering. Data is de nieuwe uitdaging in de chemical engineering wereld, nog onbekend maar zeker niet onbemind. We spreken met Henning Redestig en Paulo Maia helemaal uit Portugal over de hackathon, uitlegbaarheid van modellen, en waarom je als organisatie wel of niet een hackathon zou willen organiseren.
Gemaakt door: Jurjen Helmus | Walter van der Scheer | Lex knape | Harm Bodewes |Sander Hulsman | Eerste aflevering: 29-03-2022
De podcast De Dataloog heeft in totaal 270 afleveringen
Maker: Jurjen Helmus | Walter van der Scheer | Lex knape | Harm Bodewes |Sander Hulsman | Datum: 03-06-2019
Maker: Jurjen Helmus | Walter van der Scheer | Lex knape | Harm Bodewes |Sander Hulsman | Datum: 05-06-2019
Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.