Aflevering Europa Is Veel Te Afhankelijk Van Amerikaanse Tech. Waar Blijft Het Nederlandse Crisisteam Dat Onze Eigen Cloud Optuigt?

· Aflevering van de podcast: De Correspondent

Ot van Daalen | Dat veel Europese overheden, ziekenhuizen en banken hun data op Amerikaanse servers opslaan, was nooit echt verstandig. Maar nu Donald Trump weer aan de knoppen draait in de Verenigde Staten is het extra gevaarlijk. Kan Amerika ons de toegang tot onze eigen data ontzeggen? Opname, montage & mixage: Tom Ruijg Illustraties door Cliff van Thillo (voor De Correspondent) Maak ook onafhankelijke journalistiek mogelijk en word lid. Vragen of opmerkingen? Mail ons See omnystudio.com/listener for privacy information.

Speelgoedwinkel
De Correspondent

De Correspondent

Gemaakt door: De Correspondent Eerste aflevering: 24-03-2022

De podcast De Correspondent heeft in totaal 1221 afleveringen

Vorige aflevering

Hoe Nederland kampioen deeltijdwerken werd

Hoe Nederland kampioen deeltijdwerken werd

Maker: De Correspondent Datum: 08-03-2025

Volgende aflevering

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

Europa is veel te afhankelijk van Amerikaanse tech. Waar blijft het Nederlandse crisisteam dat onze eigen cloud optuigt?

De Correspondent · 10-03-2025

00:00 00:08:24