Aflevering 02/07 | 50% Gebruikt Mobiliteitsbudget Om Huis Te Betalen | Recordbedrag Op Belgische Spaarboekjes | Drie Opmerkelijke Beursgangen Op Één Dag

· Aflevering van de podcast: De 7

Wat zit er vandaag in De 7? - De helft van de werknemers met een mobiliteitsbudget gebruikt dat alleen maar om z'n huis mee te betalen. Dus hoe zinvol is dat systeem dan eigenlijk? - Belgen blijven rasechte oppotters. Er staat opnieuw een recordbedrag op de Belgische spaarboekjes. Maar de stijging is wel iets minder uitgesproken dan vorig jaar. - Het was woensdag een vruchtbare dag op Wall Street met maar liefst drie nieuwkomers waarvan één Europees techbedrijf. Waren die IPO's een succes? Host: Roan Van Eyck Productie: Lara Droessaert See omnystudio.com/listener for privacy information.

Speelgoedwinkel
De 7

De 7

Gemaakt door: De Tijd Eerste aflevering: 24-03-2022

De podcast De 7 heeft in totaal 1266 afleveringen

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

02/07 | 50% gebruikt mobiliteitsbudget om huis te betalen | Recordbedrag op Belgische spaarboekjes | Drie opmerkelijke beursgangen op één dag

De 7 · 02-07-2026

00:00 00:18:18