Aflevering 20/02 | Verhoging Pensioenleeftijd Brengt 630 Miljoen Op | Olieprijs Breekt Record Door Spanningen Iran | Heeft India Zich Deze Week Op De Ai-Kaart Gezet?

· Aflevering van de podcast: De 7

Wat zit er in vandaag in De 7? - De verhoging van de pensioenleeftijd heeft de staatskas vorig jaar 630 miljoen euro opgeleverd. Is dat eigenlijk veel? En is het dus een goede maatregel geweest? - De olieprijs doorbreekt zijn halfjaarrecord. Dat heeft alles te maken met de spanningen rond Iran. Zal de VS dat land de komende dagen aanvallen? - In India lobbyen honderden professionals en politici er vandaag nog op los, op de laatste dag van de AI-top in New Delhi. Wat staat daar op het spel? We praten in deze podcast met onze man ter plaatse. Host: Roan Van Eyck Productie: Lara Droessaert See omnystudio.com/listener for privacy information.

Speelgoedwinkel
De 7

De 7

Gemaakt door: De Tijd Eerste aflevering: 24-03-2022

De podcast De 7 heeft in totaal 1137 afleveringen

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

20/02 | Verhoging pensioenleeftijd brengt 630 miljoen op | Olieprijs breekt record door spanningen Iran | Heeft India zich deze week op de AI-kaart gezet?

De 7 · 20-02-2026

00:00 00:18:40