Vrucht dragen. In ons jaarthema uit Johannes 15 gaat het over vrucht dragen. Wanneer we ‘in Jezus blijven’ zullen we dus vrucht dragen. Maar wat houdt die vrucht dan in? In deze serie kijken we naar ‘de vrucht van de Geest’ zoals dat in Galaten 5 beschreven staat. Als we God willen eren dan is het onze taak om ‘in Jezus’ te blijven, want alleen dan dragen we vrucht, en daarmee verheerlijken we God! 18-08-2019, Corstian van Westen

Gemaakt door: Connectkerk Eerste aflevering: 17-07-2022
De podcast Connectkerk | Podcast heeft in totaal 497 afleveringen
![Vrucht van de Geest: Hoe kijk jij naar vrucht-dragen in je leven [Spreker: Suzon van Noort]](/Podcasts/LoadImageFile?url=https%3A%2F%2Fi1.sndcdn.com%2Favatars-BGTykQJsF7y6mTHD-azkHhQ-original.jpg)
Maker: Connectkerk Datum: 11-08-2019
![Vrucht van de Geest: Zelfbeheersing [Spreker: Oscar Biesheuvel]](/Podcasts/LoadImageFile?url=https%3A%2F%2Fi1.sndcdn.com%2Favatars-BGTykQJsF7y6mTHD-azkHhQ-original.jpg)
Maker: Connectkerk Datum: 25-08-2019
Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.