Aflevering Hallo Cijferseizoen! Eindelijk Meer Zekerheid Over Asml, Handelsoorlog, Big Tech, Ai & Belastingverlagingen

· Aflevering van de podcast: BNR Beleggerspanel | BNR

Het cijferseizoen staat voor de deur. Tijd om te kijken hoe hard die handelsoorlog nog eindelijk aankwam, wat de Big Beautiful Bill betekent voor je portefeuille, hoe magnifiek de magnificent 7 eigenlijk nog zijn én of die chipsindustrie ook wat meer kan dan enkel AI-chips verkopen. En: KraftHeinz overweegt een opsplitsing. Gaat Berkshire Hathaway er dan toch nog wat aan verdienen?

Panelleden Presentator Thomas van Zijl gaat in gesprek met het Beleggerspanel, dat deze keer bestaat uit:

  • Jos Versteeg, analist bij InsingerGilissen
  • Ralph Wessels, hoofd beleggingsstrategie bij ABN Amro Abonneer je op de podcast Ga naar de pagina van het Beleggerspanel en abonneer je op de podcast, ook te beluisteren via Apple Podcast, Spotify en elke dinsdag live om 11:30 uur in BNR Zakendoen. See omnystudio.com/listener for privacy information.

    Speelgoedwinkel
    BNR Beleggerspanel | BNR

    BNR Beleggerspanel | BNR

    Gemaakt door: BNR Nieuwsradio Eerste aflevering: 25-03-2022

    De podcast BNR Beleggerspanel | BNR heeft in totaal 335 afleveringen

    Soortgelijke podcasts

    Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

    Hallo cijferseizoen! Eindelijk meer zekerheid over ASML, handelsoorlog, big tech, AI & belastingverlagingen 

    BNR Beleggerspanel | BNR · 17-07-2025

    00:00 00:24:33