Aflevering Door De Geopolitieke Onrust, Is Dit Cijferseizoen Belangrijker Dan Ooit

· Aflevering van de podcast: BNR Beleggerspanel | BNR

Beleggers reageren steeds heftiger op bedrijfsresultaten, in hoeverre is dit een blijvende trend? En UMG aandelen kelderen na grootaandeelhouder Ackmans miljardenverkoop. Een signaal om uit te stappen, of juist een kans? Dat en meer bespreken we in het Beleggerspanel van BNR Zakendoen

Panelleden Presentator Thomas van Zijl gaat in gesprek met het Beleggerspanel, dat deze keer bestaat uit: - Wim Zwanenburg, beleggingsstrateeg bij Stroeve Lemberger - Jean-Paul van Oudheusden, eigenaar van Markets are Everywhere en marktanalist bij eToro Abonneer je op de podcast Ga naar de pagina van het Beleggerspanel en abonneer je op de podcast, ook te beluisteren via Apple Podcast, Spotify en elke dinsdag live om 11:10 uur in BNR Zakendoen. See omnystudio.com/listener for privacy information.

Speelgoedwinkel
BNR Beleggerspanel | BNR

BNR Beleggerspanel | BNR

Gemaakt door: BNR Nieuwsradio Eerste aflevering: 25-03-2022

De podcast BNR Beleggerspanel | BNR heeft in totaal 319 afleveringen

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

Door de geopolitieke onrust, is dit cijferseizoen belangrijker dan ooit

BNR Beleggerspanel | BNR · 18-03-2025

00:00 00:27:30