Aflevering 25. Op Enkele Jaren Bouwden Dries Henau En Yuri Vandenbogaerde 2 Sterke Concepten: Wasbar En Chez Claire. Niet Veel Later Maakten Ze Een Succesvolle Exit Uit Beide Bedrijven.

· Aflevering van de podcast: BlackBird podcast

Dries Henau en Yuri Vandenbogaerde zijn misschien nog het meest gekend van Wasbar en Chez Claire. Twee bedrijven die ze succesvol verkochten na enkele jaren (of zelfs binnen het jaar wat Chez Claire betreft). De rode draad in hun verhaal? IJzersterke concepten die het hart vormen van een schaalbaar én verkoopbaar bedrijf. Vandaag zijn Dries en Yuri de bezielers van The Brand Guys en zetten ze concepten scherp voor andere merken en bedrijven. Genoeg materie voor een zeer interessant gesprek dat jou als ondernemer aan het denken zal zetten om eens deftig buiten de lijntjes te kleuren.

Speelgoedwinkel
BlackBird podcast

BlackBird podcast

Gemaakt door: BlackBird podcast Eerste aflevering: 21-09-2023

De podcast BlackBird podcast heeft in totaal 70 afleveringen

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

25. Op enkele jaren bouwden Dries Henau en Yuri Vandenbogaerde 2 sterke concepten: Wasbar en Chez Claire. Niet veel later maakten ze een succesvolle exit uit beide bedrijven.

BlackBird podcast · 08-06-2023

00:00 00:48:55