Aflevering Cvc Capital Gaat Eigen Aandelen Inkopen Maar Toch Zijn Beleggers Niet Blij

· Aflevering van de podcast: Beursnerd | BNR

Geopolitieke spanningen rond de Straat van Hormuz zorgen opnieuw voor onrust op de oliemarkt. Verwarring over een bericht van de Amerikaanse energieminister over een escorte van een olietanker zorgde voor flinke bewegingen in de olieprijs.

Op het Damrak krijgt CVC Capital Partners een tik op de beurs nadat het investeringsbedrijf de verwachtingen voor een belangrijk deel van de winst naar beneden bijstelde. Basic-Fit staat juist in de plus: de fitnessketen zag de omzet sterk groeien, maar wil het tempo van nieuwe sportscholen iets verlagen om de kasstroom te verbeteren.

Beursnerd en Beursnerd XL Iedere werkdag iets na elf uur werpt de Beursnerd in gesprek met presentator Thomas van Zijl een blik op de AEX, waarbij hij of zij de diepgang niet schuwt. Daarnaast is er donderdag om tien voor twaalf een langere beursanalyse. Die neemt Beursnerd XL Jochem Visser voor zijn rekening. See omnystudio.com/listener for privacy information.

Speelgoedwinkel
Beursnerd | BNR

Beursnerd | BNR

Gemaakt door: BNR Nieuwsradio Eerste aflevering: 24-04-2024

De podcast Beursnerd | BNR heeft in totaal 616 afleveringen

Vorige aflevering

Volgende aflevering

XL | Gordon Gekko was de Beatles, Vlad Tenev is Guns N' Roses

XL | Gordon Gekko was de Beatles, Vlad Tenev is Guns N' Roses

Maker: BNR Nieuwsradio Datum: 12-03-2026

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

CVC Capital gaat eigen aandelen inkopen maar toch zijn beleggers niet blij

Beursnerd | BNR · 11-03-2026

00:00 00:05:10